Długi termin wynajmu

Poznaj naszą ofertę stałej lub dłuższej współpracy

Proxima

Wynajem długoterminowy

Samochód dostawczy bardzo często bywa niezbędnym narzędziem pracy, umożliwiającym dojazd do klienta, transport materiałów i narzędzi lub dowóz pracowników do miejsca realizacji zlecenia. Dla firm na starcie oraz w sytuacjach awaryjnych, gdy pojazd służbowy trafia do warsztatu, błyskawicznym rozwiązaniem problemu może być wynajem długoterminowy.

Nasza wypożyczalnia oferuje swoim klientom wynajem samochodów dostawczych w Warszawie nie tylko w kategorii dobowej, ale również w opcji długoterminowej. Brygadówki typu DOKA i dubelkabina wynajmujemy na okres wielu dni, tygodni, a nawet miesięcy - zależnie od potrzeb klienta. To świetna alternatywa na czas naprawy samochodu firmowego i sposób na uniknięcie przestojów w pracy.

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu długoterminowego?

Wynajem długoterminowy jest opcją znacznie korzystniejszą cenowo, a warunki umowy negocjowane są indywidualnie. Wypożyczając pojazd na kilka tygodni, nie tylko oszczędzasz pieniądze i czas - dodatkowo zyskujesz znacznie większy limit dobowy przejechanych kilometrów. Posiadając samochód do dyspozycji, możesz realizować zlecenia nawet w odległej części kraju, bez potrzeby zdawania pojazdu.

scroll up