Wypożyczalnia samochodów dostawczych

Centrum wynajmu pojazdów typu DOKA, dubel kabina, skrzynia, brygadówka

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE POJAZDY?

Nasza flota to samochody o zróżnicowanej budowie i możliwościach transportowych. Wypożyczamy pojazdy osobowe typu bus, które mogą przewieźć większą grupę osób, jak i specjalne samochody stanowiące połączenie 6-osobowej kabiny z platformą bagażową. To doskonały transport dla brygady wraz z niezbędnym sprzętem lub niewielkimi maszynami, niezbędnymi do wykonania pracy.

ProximaWypożyczalnia samochodów dostawczych w Warszawie to świetna alternatywa dla kosztownego zakupu auta firmowego. To również szybkie i komfortowe rozwiązanie problemu transportu, kiedy pojawia się intratne zlecenie w dalszej okolicy. Nasze pojazdy są zawsze w pełni sprawne i niezawodne w każdej sytuacji, gwarantując komfort przejazdu pracowników wraz z niezbędnym wyposażeniem.

Każdy, kto skorzysta z wynajmu naszych samochodów dostawczych (brygadówek), będzie miał możliwość skorzystania z bezpłatnej skrzyni lub plandeki, a także ustalenia dogodnego dla siebie dziennego limitu kilometrów. Oferujemy również podstawienie pojazdu we wskazane miejsce w Warszawie. Minimum formalności!

POJAZDY WE FLOCIE

Fiat Ducato
Mercedes Sprinter
Opel Movano
Peugeot Boxer
Volkswagen T5 / LT
Iveco Daily
Renault Master / Traffic
scroll up